Kuchyň – klasický styl

Zde jsme pro Vás připravili rozmanitou fotogalerii rustikálních kuchyní pro Vaši inspiraci a rádi s Vámi nezávazně probereme v místě budoucí realizace Vaše požadavky a navrhneme vhodné řešení pro Vaší novou rustikální kuchyň na míru. Následně bychom vytvořili nezávaznou cenovou nabídku.

Rustikální kuchyně na míru se vyznačují tím, že se většinou nespojují s obývacím prostorem jako kuchyně moderní, ale pouze s jídelnou, i když ne vždy tomu tak musí být. Rustikální kuchyně na míru jsou odrazem starší technologie výroby, hlavně co se kuchyňských dvířek týče. Rustikální kuchyně jsou více zdobené než kuchyně moderní a tím navozují více útulnou atmosféru. V rustikálních kuchyních na míru se nejčastěji používají profilovaná kazetová dvířka a vrchní profilované rampy, ať už z masivního dřeva nebo jeho imitace. Co se týče úrovně zdobnosti rustikálních kuchyní, tak se dá říci, že městská moderní kuchyně bude méně zdobená než kuchyně venkovská. V rustikálních kuchyních na míru se nepoužívají zapuštěné úchytky, ale klasická madla. V rustikálních kuchyních se oproti moderním kuchyním používá více přírodních materiálů, takže pracovní plocha nebývá z umělého, ale z přírodního kamene nebo masivního dřeva či jeho imitace. Obklad za pracovní plochou bývá z keramických obkladů a u venkovských kuchyní i z obkladů s různými motivy. Výběr kuchyňských spotřebičů je ovlivněn stylem dané rustikální kuchyně na míru a spotřebiče bývají důležitým detailem, který podtrhuje daný styl konkrétní kuchyně.

Rustikální kuchyně vyrábíme na míru s naprostou precizností a pouze z kvalitních materiálů v naší rodinné firmě v České republice. Na naše rustikální kuchyně poskytujeme 5 letou záruční dobu na truhlářské zpracování. Pro výrobu kuchyní na míru používáme kvalitní kování od firmy BLUM s doživotní zárukou.

David Pantyo