Kuchyň – moderní styl

Zde jsme pro Vás připravili rozmanitou fotogalerii moderních kuchyní pro Vaši inspiraci a rádi s Vámi nezávazně probereme v místě budoucí realizace Vaše požadavky a navrhneme vhodné řešení pro Vaší novou moderní kuchyň na míru. Následně bychom vytvořili nezávaznou cenovou nabídku.

Moderní kuchyně na míru je takzvaným „srdcem domova“, a to z důvodu stále častějšího propojení s obývacím prostorem, kde rodina tráví nejvíce společného času. Od moderní kuchyně na míru se tudíž očekává reprezentativní vzhled a čisté linie, aby také návštěvy mohly obdivovat její design. Samozřejmostí je sladění stylu moderní kuchyně s navazujícím obývacím pokojem či jídelním prostorem. V moderní kuchyni na míru nalezneme většinou rovné plochy a čisté linie. V moderních kuchyních lze uplatnit téměř jakékoliv odstíny barev a stále častějším trendem je zakomponovat například do barevné lesklé moderní kuchyně jako kontrast a spojení s přírodou kus masivního dřeva, ať už pouze hrubě opracované pracovní desky kuchyňského ostrůvku, nebo v podobě dvířek například ve vysokém bezbarvém lesku. Velmi častým druhem povrchové úpravy v moderních kuchyních je vysoký lesk. Styl moderní kuchyně na míru také ovlivňuje výběr kuchyňských spotřebičů. Nejčastější variantou jsou spotřebiče plně integrované, aby bylo co nejméně částí spotřebiče vidět, a tím nenarušoval čistý design moderní kuchyně. Také odpadkový koš nesmí narušovat design moderní kuchyně, a proto by měl být integrován v podobě zásuvky do dřezové skříňky. K moderním kuchyním patří také moderní materiály. A tak častým materiálem pro pracovní plochu je umělý kámen, který bývá spojený se dřezem ze stejného materiálu nebo jako tenká kompaktní deska. Co se týče zadního panelu za pracovní plochou, tak do moderní kuchyně bezesporu patří barevné sklo nebo materiál použitý na pracovní plochu. Design moderní kuchyně na míru nesmí narušovat ani nevhodně zvolené osvětlení. Také kování je důležitým detailem, který nesmí být opomíjen. Častou variantou úchytek v moderních kuchyních jsou úchytky zapuštěné z důvodu nenarušení čistých linií moderní kuchyně. Finančně náročnější „hi-tech“ variantou je elektrické bezúchytkové provedení. Avšak aby na nás nepůsobila moderní kuchyně na míru příliš puristicky a chladně, tak není od věci ji oživit čistě přírodním elementem ať už v podobě již zmiňovaného dřevěného dílu kuchyně, anebo bylinkami v květináčích.

Moderní kuchyně vyrábíme na míru s naprostou precizností a pouze z kvalitních materiálů v naší rodinné firmě v České republice. Na naše moderní kuchyně poskytujeme 5 letou záruční dobu na truhlářské zpracování. Pro výrobu kuchyní na míru používáme kvalitní kování od firmy BLUM s doživotní zárukou.

David Pantyo