Kuchyně – Venkovský styl

Zde jsme pro Vás připravili rozmanitou fotogalerii kuchyní ve venkovském stylu pro Vaši inspiraci a rádi s Vámi nezávazně probereme v místě budoucí realizace Vaše požadavky a navrhneme vhodné řešení pro Vaší novou kuchyň ve venkovském stylu na míru. Následně bychom vytvořili nezávaznou cenovou nabídku.

Kuchyně ve venkovském stylu na míru se vyznačují tím, že se většinou nespojují s obývacím prostorem jako kuchyně moderní, ale pouze s jídelnou, i když ne vždy tomu tak musí být. Kuchyně ve venkovském stylu jsou odrazem starší technologie výroby, hlavně co se kuchyňských dvířek týče. Kuchyně ve venkovském stylu na míru jsou více zdobené než kuchyně moderní a tím navozují více útulnou atmosféru. V kuchyních ve venkovském stylu se nejčastěji používají profilovaná kazetová dvířka a vrchní profilované rampy, ať už z masivního dřeva nebo jeho imitace. Co se týče úrovně zdobnosti kuchyní ve venkovském stylu na míru, tak se dá říci, že městská kuchyně bude méně zdobená než kuchyně venkovská. V kuchyních ve venkovském stylu na míru se nepoužívají zapuštěné úchytky, ale klasická madla. Oproti moderním kuchyním se v kuchyni ve venkovském stylu používá více přírodních materiálů, takže pracovní plocha nebývá z umělého, ale z přírodního kamene nebo masivního dřeva či jeho imitace. Obklad za pracovní plochou bývá z keramických obkladů a u venkovských kuchyní na míru i z obkladů s různými motivy. Výběr kuchyňských spotřebičů je ovlivněn stylem dané venkovské kuchyně a spotřebiče bývají důležitým detailem, který podtrhuje daný styl konkrétní kuchyně.

Venkovské kuchyně vyrábíme na míru s naprostou precizností a pouze z kvalitních materiálů v naší rodinné firmě v České republice. Na naše kuchyně ve venkovském stylu poskytujeme 5 letou záruční dobu na truhlářské zpracování. Pro výrobu kuchyní na míru používáme kvalitní kování od firmy BLUM s doživotní zárukou.

David Pantyo