Kuchyňská linka v moderním stylu

Tuto kuchyňskou linku jsme vyráběli dle návrhu architektky. Použité materiály a barvy jsou sladěny s podlahou, výmalbou a interiérem obývacího pokoje, který na prostor kuchyně přímo navazuje. Čelní plochy jsou v kombinaci dubové olejované dýhy a polomatné lehce krémové barvy. Tato kombinace dodává této moderní kuchyni příjemný a luxusní vzhled. Důležitým detailem jsou i na míru vyrobené a lakované úchytky, které splývají s čelními plochami. Na pracovní plochu a obklad byl použit technický kámen, který na první pohled taktéž dodává kuchyni luxusní vzhled. Dalším prvkem je nerezový rastr, který má jednak designovou, ale též praktickou funkci, a to oddělit částečně prostor kuchyně a obývacího pokoje. Klientka, architektka i my jsme byli s výsledkem velmi spokojeni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Kuchyňská linka v moderním stylu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>