Služby

Naše činnost

Hlavní činností firmy je zakázková výroba atypických kuchyní a veškerého interiérového nábytku do bytových i komerčních prostor.
Vyrábíme také atypické interiérové dveře, schodiště a provádíme i repase historického nábytku. Hlavní předností naší práce je variabilita použitých materiálů, povrchových úprav, celkového designu a rozměrů výrobků.
V místě budoucí realizace s Vámi nezávazně a zdarma projednáme vaše požadavky a navrhneme vhodné řešení vaší nové kuchyně nebo nábytku. Pro kompletní realizace interiérů nabízíme služby architekta. V rámci naší výroby si sami zařizujeme i související obory jako například sklenáře, zámečníky, atd. Pro klientovu představu o přesné finální podobě projektu spolupracujeme s grafiky, kteří tvoří různé druhy 3D vizualizací.

Dobře víme, že nestačí vyrábět ,,jen‘‘ standardní nábytek a proto se vždy snažíme s citem skloubit v našich výrobcích kvalitu i design. K výrobě nábytku proto používáme pouze kvalitní materiály, protože právě ty jsou základem precizního výsledku.

Pro poskytnutí plnohodnotného servisu našim klientům jsem absolvoval následující kurzy.

Bytový-design-czBytovy-design-cz
bytový-design-enosvědčení-Navrhování-kuchyní_enBytovy-design-en

 

 

Služby architekta

  • osobní konzultace a prohlídka interiéru
  • kompletní návrh interiéru a možnost zajištění realizace
  • vytvoření prostorové studie (2D, 3D vizualizace)
  • návrh nábytku na míru, zajištění podkladů pro výrobu a osobní dohled při instalaci